Окружно такмичење из биологије

Окружно такмичење из биологије одржано је 23. 4. 2023. у 12 часова у ОШ „Сестре Илић“ у Ваљеву. Учествовало је 6 ученика наше школе и сви су постигли сјајне резултате. Остварени резултати су:

5. разред – Ђокић Кристина 91 поена – друго место и  Миловановић Лука 80 поена – треће место;

6. разред – Марковић Ана 86 поена – треће место и Јовановић Михаило 64 поена;

7. разред – Костић Наталија 85 поена – треће место и Брдарић Анђела 81 поен – треће место.

Ученици петог и шестог разреда, чији је ментор била Гордана Машић, према правилнику СБД завршавају такмичење на окружном/градском нивоу. На Републичко такмичење, које ће се 28.5.2023. године одржати на Биолошком факултету у Београду, пласирале су се ученице седмог разреда : Костић Наталија 7/5 (ментор – Радивојевић Јелена)  и Брдарић Анђела 7/3 (ментор – Јагодић Александра).