Обавештење за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи,

Упис првака обавиће се у периоду од 1. априла до 31. маја 2023. године, у складу са заказаним терминима.

И ове школске године омогућено је заказивање преко портала еУправе од 20. марта до 31. маја 2023. године. Имајући у виду искуство од раније и чињеницу да су родитељи имали потешкоћа око електронског заказивања, обавештавамо вас да ће сви родитељи будућих првака бити контактирани у наредном периоду ради заказивања тестирања.

У заказаном термину педагог и психолог ће вршити тестирање деце.
Родитељи приликом уписа не доносе ниједан документ у папирном облику – Извод из матичне књиге рођених, евиденцију пребивалишта, лекарско уверење,потврду о похађању припремног предшколског програма.

Изузетно, уколико је лекарски преглед обављен код приватног лекара или у војној здравственој установи, биће потребно да лекарско уверење родитељ донесе у школу.

Директорка школе: Биљана Жујовић