ЛИТЕРАРЦИМА “РАЗИГРАНОГ ПЕРА“ 2. И 3. МЕСТО НА КОНКУРСУ „УСКЛИКНИМО С ЉУБАВЉУ“ У ЛАЗАРЕВЦУ

На наградни књижевни конкурс који су објавили Клуб књижевних стваралаца „Димитрије Туцовић“ и Библиотека „Димитрије Туцовић“ пристигли су радови ученика основних и средњих школа из Лајковца, Ниша,  Ћуприје, Београда и Лазаревца.

Жири у саставу: Петар Саша Мандић, песник и председник Клуба књижевних стваралаца „Димитрије Туцовић“, затим Милена Мићић Главоњић, историчар и Јасмина Иванковић, професор и директорка Библиотеке „Димитрије Туцовић“ донео је следећу одлуку:

У категорији старијих основаца за поезију су награђени: 2.место Маријана Томашевић, ученица 6/2  и 3. место Виктор Ранковић, ученик 6/3, ментор Соња Миловановић.

Жири је похвалио педагоге који су посвећено ипредано својим ученицима предочили значај дела Светог Саве. Ученици су награђени вредним наградама и дипломама. Награђеним ученицима желимо да буду успешни на новим конкурсима.