„КАД СЕ МАЛЕ РУКЕ СЛОЖЕ, СВЕ СЕ МОЖЕ“

Колико се у нашој школи негују праве вредности показали смо још једном на овом Хуманитарном базару на којем смо се сви окупили са циљем да олакшамо малој Теодори лечење. Акцију су покренули и организовали Подмладак Црвеног крста наше школе и Ученички парламент. Циљ који смо поставили на самом старту акције био је сто хиљада динара и успели смо у томе. Наше мало опет ће некоме значити много.

Хуманитарна акција прикупљања новчаних средстава неопходних за операцију маленој Теодори Јовановић којој је од рођења дијагностикована церебрална парализа,  као и оштећење слуха, организована је у периоду  од понедељка, 31. октобра 2022. године до уторка, 8. новембра 2022. године у школском дворишту и холу школе.

Како бисмо помогли да Теодора настави борбу за побољшање здравственог стања

хуман“ Београд уплаћено 106.600 динара.

Аутор Соња Миловановић, координатор Подмлатка Црвеног крста