УСПЕХ „РАЗИГРАНОГ ПЕРА” НА БОЖИЋНОМ КОНКУРСУ

На општинском Божићном конкурсу у оквиру манифестације „Улица отвореног срца” коју традиционално организује Културни центар „Хаџи Рувим” из Лајковца, а под покровитељством Општине Лајковац, награђено је троје чланова Литерарне секције „Разиграно перо”.

Нађа Бркић V4, ученица Соње Миловановић, освојила је 1. награду за песму „Новогодишње жеље за све нас”;
Анита Проданић VIII2, ученица Лидије Марић Јовановић, освојила је 3. награду за песму „Новогодишња жеља”;
Милица Лазић V2, ученица Соње Миловановић,  награђена је захвалницом за учешће на конкурсу са песмом „Ближи се година нова”.

На конкурсу је 2. награда додељена још једној ученици наше школе Анђели Брдарић VII3, ученици Душице Милосављевић.

Додела диплома и награда одржана је у оквиру „Улице отвореног срца” 8. 1. 2023. на Градском тргу у Лајковцу када су ученици пред многобројном публиком представили своје награђене литерарне радове.

Нађа Бркић V4
Анита Проданић VIII2

Литерарнa секцијa „Разиграно перо”