„Оловко, не ћути“

Завршна свечаност додела плакета и Зборника са награђеним похваљеним песмама Међународног фестивала „Оловко, не ћути“  одржана је у суботу 16. септембра 2023. године у Дому културе у Барајеву са почетком у 18 часова.

Од 105 аутора чији су радови пристигли на фестивал, познати књижевници   Љубомир Ћорилић и Недељко Попадић у категорији ученика од 5. до 8. разреда наградили су  радове три ученика, једна од њих је Милица Лазић, ученица 6/2 разреда, члан литерарне секције Разиграно перо“, Милица је освојила 2. награду за песму „Да се ја питам“.

Похваљени су радови девет ученика из Србије и региона, међу њима су радови четири ученика ОШ „Миле Дубљевић“, који су чланови литерарне секције „Разиграно перо“, чије су менторке Лидија Марић Јовановић и Соња Миловановић.

Честитамо нашим литерарцима на оствареним резултатима.

Аутор текста  Соња Миловановић