„Разиграно перо“  на 20. Међународном дечјем фестивалу „Везени мост“ у Тузли

Као и сваке године и на овогодишњи конкурс приспело је много радова из целе регије (више од две хиљаде радова). Бројни су радови надрасли почетничка литерарне покушају и показују за тај узраст завидну ауторску креативност и маштовитост. Много их је који заслужују награде и похвале, па жири, при оцењивању, није имао нимало лак задатак. Определио се, на основу незнатних нијанси, углавном у корист оригиналности достављених радова.

У категорији ученика од 6. до 9. разреда  једногласном одлуком жирија награђена су 3. ученика и похваљено још шест ученика међу којима је Виктор Ранковић, члан Литерарне секције „Разиграно перо“, чији су ментори Соња Миловановић и Лидија Марић Јовановић. Виктор је похваљен за рад „Још увек сам дете“.