Две награде на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности Књижевна олимпијада, одржаном у Сремским Карловцима 20. априла 2024. године, ученице наше школе оствариле су изузетан успех. У конкуренцији најбољих 156 ученика седмог разреда и 262 ученика осмог разреда, у чувеној Карловачкој гимназији такмичиле су се три ученице наше школе: Ана Марковић, ученица седмог разреда, и Анђела Брдарић и Исидора Јованић, ученице осмог разреда. Ана Марковић, под менторством наставнице Зоране Марковић, заузела је 2. место, а Анђела Брдарић, под менторством наставнице Душице Милосављевић, 3. место. Овим резултатима настављена је традиција успешног учешћа наших ученика на републичкој Књижевној олимпијади од самог њеног оснивања.