ОБЕЛЕЖЕН ЕВРОПСКИ ДАН ЈЕЗИКА

Јавним часом у амфитеатру школе обележен је Европски дан језика под геслом „Причај са мном”.

У планирању и реализацији низа радионица чији су продукти представљени на јавном часу, коме су присуствовали учитељи, родитељи и ученици свих разреда, учествовали су чланови Литерарне секције „Разиграно перо”, Лингвистичке секције „Чувари језика” и Драмске секције „Шашава дружина” којима руководе Соња Миловановић и Лидија Марић Јовановић, наставнице српског језика; чланови секција страних језика којима руководе Милана Радојичић, наставница руског језика и Ана Пајић и Мирјана Николић, наставнице енглеског језика и ученици 3. разреда, одељења учитељица Јелене Бајић и Вере Теофиловић.

Певало се, рецитовало и глумило на есперанту, српском, енглеском, немачком, руском, италијанском језику…

ЕВРОПСКИ ДАН ЈЕЗИКА