ВИТЕЗОВО ПРОЛЕЋЕ

Ученици III-1 су учествовали на ликовном и литерарном конкурсу који је расписао дечји часопис Витез. На истом конкурсу награде су освојили: Ивана Петровић и Наталија Кеџић, за ликовне радове, и Дејана Бојовић за литерарни рад.

11. маја 2014. у Сава центру у Новом Београду уприличена је додела награда за ученике из целе Србије. Награђени ученици су добили дипломе и књиге.

Манифестацији ВИТЕЗОВО ПРОЛЕЋЕ, присуствовали су награђени ученици и учитељица Љиљана Лучић. У програму су учествовали савремени писци за децу, Недељко Попадић, иначе уредник часописа Витез, Раша Попов, Добрица Ерић, који је потписивао награђене књиге и други, дечји хор Чаролија и познати певачи Ивана Јордан и Бора Ђорђевић, као и глумица Рада Ђуричин, која је такође потписивала књиге и разговарала са децом.