28. ЈУН – ДАН ПОДЕЛЕ НАГРАДА НАЈБОЉИМА

На традиционалном Видовданском пријему за одличне ученике у Градској кући награђено је близу 500 ученика из свих школа на подручју лајковачке општине. Сви одлични ученици награђени су књигама, а Вуковци и ђаци генерације таблетима и рачунарима.

Општина Лајковац се труди да изађе у сусрет најмлађим суграђанима, поготово најбољим ђацима, који су свечано на велики празник Видовдан традиционално у Градској кући добили скромне награде за постигнут успех. Као и сваке године, уручене су им книге за успех у овој школској години. Свакако, најбољи ђаци, ђаци генерације и Вуковци добили су мало вредније награде, то су таблети и рачунари.

Основна школа „Миле Дубљевић“ Лајковац са издвојеним одељењима има 287 одличних ученика, од чега је осам вуковаца. Ђак генерације је Ленка Марковић из 8-1.