СЕМИНАР „ОЦЕЊИВАЊЕ У ФУНКЦИЈИ ЕФИКАСНОГ УЧЕЊА И САЗНАВАЊА У НАСТАВИ“

Семинар је реализовао аутор проф. др Радован Антонијевић и Наташа Нинковић са катедре за педагогију и андрагогију Филозофског факултета у Београду. Одржан је 27.11.2016. у централној школи. Семинар има компетенцију К2 и приоритет П2 и носи 8 сати стручног усавршавања. Теме семинарасу биле:1-Основе процеса вредновања рада ученика у школи; 2-Критеријуми оцењивања ученика; 3-Тестови знања и вештина као средство вредновања постигнућа ученика; 4-Ученички портфолио као средство ефикасног оцењивања.

Семинару су присуствовали:Јасмина Митровић, Драгана Перић, Душица Милинчић, Соња Миловановић, Душица Милосављевић, Ива Крушкоња, Милоје Митровић, Љиљана Јеремић, Иван Живановић, Марко Ивковић, Радмила Милентијевић, Сања Тодоровић, Александра Милосављевић, Косана Грчић, Сања Богдановић, Душица Кузнецов, Катарина Марковић(учитељица), Гордана Пејчић, Данијела Лаловић, Соња Радојичић, Дарко Јевтић, Владимир Јокић, Марија Лазић, Данијела Лесић, Тамара Мештровић, Анђелка Адамовић, Дражен Милосављевић, Светлана Ковачевић, Сања Симић,  Невенка Јевтић.

Семинар је био организован тако да је сваки сегмент почињао предавањем након кога су извођене радионице по групама и дискусија. Атмосфера на семинару је била пријатна, учесници су били активни у раду.