ЈЕДАН ПАКЕТИЋ, МНОГО ЉУБАВИ!

„Ово је време празника

и снежних белих пахуља

и чистих срца као

снег на длану твом

када љубав дајеш ближњем свом.

Затвори очи, жељу замисли,

на људе целог света ноћас помисли

успеха, среће, здравља, љубави

свима на свету пожели.“

У ОШ „Миле Дубљевић“ Лајковац  месец децембар је протекао у припремама за Новогодишњу чаролију. Чланови Подмлатка Црвеног крста били су веома активни,  вредно  су радили на реализацији акције  „Један пакетић, много љубави“.

„Један пакетић, много љубави“  назив је традиционалну акцију коју сваке године спроводи  Црвени крст Лајковац. Циљ акције којој су се придружили и ученици ОШ „Миле Дубљевић“ Лајковац је прикупљање сланих и слатких кондиторских производа за пакетиће, који  ће за новогодишње и Божићне празнике  обрадовати многе малишане. Ученици од првог до осмог разреда са својим учитељицама и одељењским срарешинама спровели су ову акцију са много љубави. На овој манифестацији подељено је укупно 50 новогодишњих пакетића.

Соња Миловановић, координатор