ДАН ШКОЛЕ У ИО БАЈЕВАЦ 2016

Дана 25. маја, у просторијама издвојеног одељења у Бајевцу, традиционално је обележен Дан школе. Овај пут је организован маскенбал за све ученике, који је био такмичарског карактера. Поред ученика наше школе, такмичари су били и наши гости, ученици из Непричаве. Целокупна идеја и организација била је поверена наставници Јелени Биљић. На импровизованој бини су се ређали: молери, доктори, супермени, принцезе, балерине, сликари, гусари, вештице, пекари... подељене су насу и ученици нижих, како и виших разреда. Поред три ученика осмог разреда, жири су чиниле и наставнице Станица Милошевић и Данијела Лаловић. Жири није имао лак задатак, тако да је након дужег договора одлучено да награду добију следећи ученици:

I – IV  разред

1. место – кловн (Теодора Пантелић)
  2. место – гусар (Михаило  Станојевић)
  3. место – Петар Пан (Ђорђе Нинковић)

V – VIII разред

1. место – вампирица (Милица Ђурић)
  2. место – кул тинејџер (Драгана Јанковић)
  3. место – Ром (Ана Вукашиновић)