KРОС РТС 2016
<< Архива вести

Први разред девојчице 

  1. место - Андреа Илић I2
  2. место - Teoдора Томић 1-3
  3. место - Катарина Марковић I1
  4. место - Теодора Томић I3
  5. место - Јана Радовановић I3

Први разред – дечаци

  1. место -  Сава Радовановић-1-1
  2. место -  Бошко Павловић 1-3
  3. место -  Милан Ташић 1-1
  4. место -  Немања Ђурић I3
  5. место -  Вукашин Радивојевић I2

Други разред  – девојчице

  1. место - Андриана Костадиновић II3
  2. место - Нина Ивковић II2
  3. место - Ања Марковић II1
  4. место - Нађа Крстовић II2
  5. место - Николина Пантић II2

Други разред  – дечаци

  1. место - Лазар Томић II2
  2. место - Никола Бајић II2
  3. место - Дамјан Радовановић 2-1
  4. место - Данило Милентијевић II2
  5. место - Данило Радоњић II3

Трећи разред  – девојчице

  1. место - Нина Максимовић III-1
  2. место - Анђела Атонијевић 3-2
  3. место - Ивана Петровић 3-3
  4. место - Ана Марија Јанковић III
  5. место - Вања Ивковић III3

Трећи разред - дечаци

  1. место - Марко Станојевић III3
  2. место - Урош Бољановић III1
  3. место - Игњат Милановић III3
  4. место - Лука Милосављевић III2
  5. место - Матеја Марковић III1

Четврти разред - девојчице

  1. место - Милица Милошевић IV1
  2. место - Андреа Перић IV1
  3. место - Кристина Гајић IV1
  4. место - Јелена Карић IV1
  5. место - Ана Миливојевић IV1

Четврти разред - дечаци

  1. место - Никола Миловановић IV3
  2. место - Срђан Спасојевић IV2
  3. место - Немања Аранђеловић IV Боговађа
  4. место - Владимир Радовановић IV3
  5. место - Лука Јевтић IV3

Пети разред - девојчице

  1. место - Стефана Пакић V1
  2. место - Анђела Петровић V3
  3. место - Ана Пивић V2
  4. место - Анђелија Муртезовић V2
  5. место - Милица Ђукић V2

Пети разред - дечаци

  1. место - Лука Живановић V1
  2. место - Вељко Гавриловић V4
  3. место - Велимир Томашевић V2
  4. место - Матеја Урошевић V1
  5. место - Елвис Митровић V1

Шести разред - девојчице

  1. место - Леа Пауновић VI1
  2. место - Ивана Милошевић VI2
  3. место - Невена Радованчевић VI2
  4. место - Кристина Ђурић VI4
  5. место - Јована Недељковић VI4

Шести разред - дечаци

  1. место - Александар Миаиловић VI1
  2. место - Лазар Икач VI2
  3. место - Матеја Петронијевић VI3
  4. место - Илија Жарић VI4
  5. место - Вељко Вељовић VI4

Седми разред - девојчице

  1. место - Ивана Јелић VII3
  2. место - Ивана Иличић VII3
  3. место - Анастасија Петрић VII1
  4. место - Андријана БлажићVII3
  5. место - Јелена Танасијевић VII2

Седми разред - дечаци

  1. место - Лазар Јанковић VII3
  2. место - Здравко МарковићVII6
  3. место - Дарко Радовановић VII-2
  4. место - Денис Ракић VII5
  5. место - Петар Рогановић VII2

Осми разред - девојчице

  1. место - Нађа Ашковић VIII3
  2. место - Јелена Вуксан VIII2
  3. место - Ирена Јовановић VIII3
  4. место - Милица Перић VIII6
  5. место - Теодора Бранковић VIII3

Осми разред - дечаци

  1. место - Немања Павловић VIII3
  2. место - Жељко Ђурђевић VIII3
  3. место - Никола Недељковић VIII1
  4. место - Михаило Мирић VIII2
  5. место - Игор Петровић VIII2

Слике можете погледати овде.

Основна школа "Миле Дубљевић"

Светог Саве 3, 14224 Лајковац
тел. 014 / 3431-300
факс 014 / 3431-336
е-пошта: oslajkovac@ptt.rs

- О школи
- Запослени
- Секције
- Календар
- Обавештења
- Фото галерија
- Видео галерија
- Документа
- Е-учење
- Контакт
© 2012 ОШ "Миле Дубљевић", Лајковац