48. ОКРУЖНА СМОТРА РЕЦИТАТОРА „ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГˮ

Нашу школу на Окружној смотри рецитатора, одржаној 27. априла 2016. године на Великој сцени Центра за културу Ваљево, представљали су наши изванредни рецитатори. У категорији млађег узраста представљали су нас: Маша Лончар ‒ Десанка Максимовић „Маче у џепуˮ, Карић Јелена – Данијеле Квас „Рођење мог братаˮ, Јулија Лончар ‒ Недељко Попадић „Екскурзијаˮ, Лука Ранковић  ̶  Оља Цупаћ „Зар је важноˮ.

У категорији средњег узраста представљали су нас ученици шестог разреда: Андреа Радивојевић – Мирослав Антић „Објашњењеˮ, Алекса Пејкић „Луда кераˮ, Матеја Петронијевић ‒ Матија Бећковић „Ниси ти више малиˮ, Невена Радованчевић  ̶ Виолета Јовић „Неке важније ствариˮ и ученица осмог разреда Тијана Цветковић ‒ Биљана Станојевић „Обичним речима реченоˮ. Њихови наступи су пропраћени аплаузима присутних. Ни проглашење победника није прошло без наших ученика. Андреа Радивојевић освојила је 2. место, а Јелена Карић је добила похвалу.

Овом приликом, Андреи и њеној наставници Душици Милосављевић, Јелени и њеној учитељици Снежани Трајковић, честитамо на оствареним резултатима и желимо им успех у даљем раду и напредовању.